top of page
0iG9Bf8KTUmny7AKgUY3tg.jpg

Dátum: 11. 7. 2019

Čas: 19:00

Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstup voľné sedenie: 15 €

Vstupenky (ZŤP, dôchodcovia): 12 €

VIP A BOX  s miestenkou a občerstvením: 20 € / os.

VIP B BOX s miestenkou a občerstvením: 80 € / 4 os.

(zľavnené vstupenky je možné zakúpiť iba v predpredaji, na mieste sa vstupenky predávajú za plnú sumu)

Sopranistka Ľubica Vargicová patrí medzi poprednú špičku svetovej opernej scény. Vystupuje na najvýznamnejších operných scénach, ako napríklad Zürich, Bern, Madrid, Praha, Budapešť, Berlín či Lima, niekoľko turné odspievala v Japonsku a hlavné postavy vytvárala aj vo Viedenskej štátnej opere či v Bavorskej štátnej opere Mníchov.

Svetovo známy slovenský spevák Gustáv Beláček účinkoval v Štátnej opere Praha, v Grazi, Bazileji, Ľubľane, Düsseldorfe, Norimbergu, Mníchove, Kodani, vo Verone, Florencii, Brazílii či v Toronte a na ďalších svetových operných scénach.  Nahráva pre Bayerischer Rundfunks, BBC a mnohé ďalšie rozhlasové a televízne spoločnosti. Nahrávka Dvořákovho Rekviem, ktorú realizoval s New Jersey Symphony Orchestra, bola ocenená  americkou Grammy a prevzal si aj prestížnu cenu nadácie Gabardi za interpretáciu diel Mozarta a Rossiniho.

Týchto unikátnych operných umelcov bude na klavíri sprevádzať Daniel Buranovský. Aj Daniel má za sebou medzinárodné úspechy, vystupoval na viacerých hudobných festivaloch ako Bratislavské hudobné slávnosti, Melos-Etos, Hornosliezsky festival v Katowiciach, Festival českej hudby v Bonne a ako sólista spolupracoval s mnohými domácimi a zahraničnými orchestrami na pódiách v Európe, Amerike či Ázii.

Sladek Foto (1).jpg

Lístky si môžete zakúpiť online cez Ticketportal a tiež v infocentre KH PAX a Kultúrno-informačnom centre mesta Trenčín

bottom of page