top of page
bigband.jpg

Dátum: 4. 7. 2019

Čas: 19:00

Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstup voľné sedenie: 17 €

Vstupenky (ZŤP, dôchodcovia): 14 €

VIP BOX s občerstvením a prístupom na raut: 29 € / os.

(zľavnené vstupenky je možné zakúpiť iba v predpredaji, na mieste sa vstupenky predávajú za plnú sumu)

Známa slovenská speváčka a herečka Barbora Švidraňová sa venuje jazz-rockovej a jazz-funkovej tvorbe, pôsobila na divadelných doskách a zahrala si aj v televíznych projektoch.

Veronika Strapková pretavila svoju účasť v talentovej súťaži na ozajstný úspech. Charizmatická Veronika S vyniká najmä nepochybne silným a špecifickým hlasom. 

Dvojicu žien doplní obľúbený spevák Peter Lipa, ktorý do Kursalonu prinesie spojenie moderného jazzu, blues a swingu. Počas svojej dlhoročnej tvorby mal možnosť spolupracovať s viacerými významnými osobnosťami svetovej jazzovej scény.

Vystúpenia týchto jedinečných hostí si vychutnáme v sprievode Big Band Žilinského konzervatória, ktorý píše svoju históriu už od roku 1993. Založil ho spevák, trombonista a pedagóg Miroslav Belorid. Za dlhé roky svojej existencie orchester vychoval celý rad vynikajúcich hráčov, ktorí dnes hrajú na tej najvyššej profesionálnej úrovni. Spomenieme aspoň niektorých: Klaudius Kováč, Richard Rikkon, Peter Solárik, Miloslav Suchomel, Marián Ševčík, Radovan Tariška a mnoho ďalších.

Basa2.jpeg
Veronika.jpg
Lipa2 2019.jpg

Lístky si môžete zakúpiť online cez Ticketportal a tiež v infocentre KH PAX a Kultúrno-informačnom centre mesta Trenčín

bottom of page