Otvárací koncert Hudobného leta je unikátnym hudobným spojením temperamentu, sily hudobných nástrojov, významného jazzového speváka a nežnej ženskosti. Užite si jedinečné vystúpenie Barbory Švidraňovej, Veroniky Strapkovej a Petra Lipu sprevádzaných Big Bandom Žilinského konzervatória.

Please reload

Doprajte si výnimočný zážitok a vychutnajte si unikátnu Opernú noc v Kursalone! Predstavia sa svetovo známi slovenskí operní speváci Ľubica Vargicová a Gustáv Beláček v sprievode vynikajúceho klaviristu Daniela Buranovského.

Please reload

Obľúbený Jozef Hollý prichádza do Kursalonu! Zažite príjemný klavírny večer s týmto fenomenálnym slovenským klaviristom, skladateľom, inštrumentalistom a spevákom s podmanivým hlasom.

Please reload

Počas Hudobného leta Trenčianske Teplice v Kursalone tento rok privítame aj obľúbeného českého speváka Dana Bártu s autorskou a interpretačnou formáciou českej jazzovej scény Robert Balzar Trio. Spojenie týchto dvoch hudobných mien patrí niekam na pomedzie jazzu a popu a zaraďuje sa medzi vysoko hodnotené, oceňované a vyhľadávané formácie na českej, slovenskej aj medzinárodnej jazzovej scéne. 

Please reload

Dá sa udržiavať spoločná domácnosť s troma snúbenicami naraz? Je to splnený sen alebo nočná mora? V „bezstarostných šesťdesiatych rokoch“ si parížsky architekt, presvedčený odporca monogamie a náruživý fanúšik letušiek, udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne. Všetky sú letušky, každá z inej leteckej spoločnosti, a preto si svoj milostný život usporiada presne podľa letového poriadku. Ženy o sebe, samozrejme, ani netušia, a tak všetko funguje priam ideálne... Do chvíle, kým v letovom poriadku nenastanú zmeny.

Please reload

Príďte si do Kursalonu vychutnať dávku temperamentu Cigánskych Diablov, ktorí už 10 rokov reprezentujú Slovensko na všetkých piatich kontinentoch. Gypsy Devils, ako ich poznajú v zahraničí, prinášajú nové virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie. Jedineční Cigánski Diabli získali mnoho prestížnych ocenení, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Please reload

Vráťte sa s nami do 20. – 40. rokov minulého storočia spolu s Fats Jazz Band, ktorý vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo vás krv a vráti vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov. FATS JAZZ BAND je profesionálny deväťčlenný orchester, ktorý založil Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov.

Please reload

V programe Hudobného leta nebude chýbať ani stálica slovenskej hudobnej scény Pavol Hammel. Príďte si s nami počas príjemného letného večera zaspievať hity ako Medulienka, ZRPŠ či Učiteľka tanca.

Please reload

Profesionálne umelecké teleso, pôsobiace v oblasti umeleckého spracovania a interpretácie folklóru na Slovensku, má 70 rokov tradície a za sebou 10 000 predstavení pre 30 miliónov divákov. SĽUK reprezentoval Slovensko v 60 krajinách sveta a v súčasnosti pôsobí v tanečnom súbore, ľudovej hudbe a speváckej skupine SĽUK-u 45 špičkových profesionálnych umelcov zo Slovenska, Čiech a Holandska.

Please reload

Poďte sa rozlúčiť s letom v sprievode krásnych balád Márie Čírovej. Táto UNIKÁTna slovenská speváčka, skladateľka a klaviristka sa narodila do hudobnej rodiny a svoju sľubnú kariéru odštartovala už ako štvorročná, svojim prvým sólom v zbore.

Please reload

74. ročník Hudobného leta tento rok opäť uzavrie Slovenská filharmónia, ktorá je prvým a hlavným slovenským symfonickým orchestrom.

Please reload