top of page
BRATISLAVA-HOT-SERENADERS-fotocCtibor-Bachraty-All-Stars-1-scaled.jpg

ORCHESTER BRATISLAVA HOT SERENADERS

OTVÁRACÍ KONCERT 76. HUDOBNÉHO LETA

1.7.2022

 Preneste sa s nami do obdobia, keď kúpele Trenčianske Teplice oplývali noblesnou atmosférou. Pod vedením trubkára Juraja Bartoša, ktorý patrí medzi svetovú jazzovej hudby 20. a 30. rokov, vám toto obdobie pripomenie svojím pôsobivým koncertným vystúpením.

SĽUK_ticket portal.png

SĽUK

VÝBER Z TVORBY

24.7.2022

Nechajte sa očariť neopakovateľným tanečným vystúpením, folklórnymi tradíciami a nádhernými krojmi. Slovenský ľudový umelecký kolektív vás svojím dynamickým tancom vtiahne do pôsobivého sveta tradičnej ľudovej kultúry.

Návrhová plocha 1.png

PETER LIPA A ZUZANA MIKULCOVÁ STRETNUTIE DVOCH GENERÁCIÍ

11.8.2022

Čo sa stane, keď sa stretne legenda a mladá krv slovenského jazzu? Peter Lipa ponúkne návštevníkom Hudobného leta unikátne medzigeneračné stretnutie spolu so speváčkou a skladateľkou Zuzanou Mikulcovou.

Fragile_ticket portal.png

FRAGILE 

A CAPELLA KONCERT NAJVÄČŠÍCH HITOV

10.7.2022

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. 

ŠialenéNožničky_ticket portal.png

ŠIALENÉ NOŽNIČKY

DIVADELNÁ KOMÉDIA

31.7.2022

Zábava, napätie, bláznivé situácie, neočakávané rozuzlenia a pointy. To všetko na vás čaká v komédii Šialené nožničky bratislavského Hudobného divadla Teatro Wüstenrot.

cd-image-003 - kopia.jpg

CIGÁNSKI DIABLI

15 ROKOV NA SCÉNE

18.8.2022

Temperament, vášeň a poriadna dávka energie - pripravte sa na veľkolepú hudobnú oslavu! Cigánski diabli sú na hudobnej scéne už 15 rokov a v Kursalone chcú svoje jubileum osláviť spolu s vami.

05.jpg

ROBO OPATOVSKÝ

S KAPELOU

17.7.2022

Charizma, energia a piesne plné osobných spovedí. Talentovaný slovenský spevák s podmanivým hlasom a vynikajúci interpret vás presvedčí, že je hudobný chameleón, ktorý si publikum získa romantickými songami aj rytmickými piesňami.

MáriaČírová_ticket portal.png

MÁRIA ČÍROVÁ

KONCERT NAJVÄČŠÍCH HITOV

7.8.2022

Známa slovenská speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová prichádza do Kursalonu, aby v neuveriteľne citlivom a autentickom podaní opäť priniesla svoje unikátne sklady.

BeátaDubasová_FB cover.png

BEÁTA DUBASOVÁ

NAJVÄČŠIE HITY 80. A 90. ROKOV

28.8.2022

Vráť mi tie hviezdy, Za dverami mojej izby, Sme také, aké sme, či Dievča z reklamy. Známa slovenská speváčka Beáta Dubasová nám v Kursalone pootvorí dvere do svojej bohatej hudobnej kariéry. Prežite s nami hudobnú éru 80. a 90. rokov.

SLOVENSKÝ KOMORNÝ ORCHESTER

HUDBA DVOCH STOROČÍ

ZÁVEREČNÝ KONCERT 76. HUDOBNÉHO LETA

2.9.2022

Užite si záver Hudobného leta na vlnách klasickej hudby, ktorá inšpirovala vznik najstaršieho festivalu komornej hudby v strednej Európe. Kto iný môže vzdať hold vážnej hudbe lepšie než Slovenský komorný orchester?

moj vyber_2.jpg
bottom of page