top of page
K.Slezák,R.Balzar,D.Bárta,J.Levíček.jpg

Dátum: 21. 7. 2019

Čas: 19:00

Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstup voľné sedenie: 17 €

Vstupenky (ZŤP, dôchodcovia): 14 €

VIP A BOX  s miestenkou a občerstvením: 23 € / os.

VIP B BOX s miestenkou a občerstvením: 92 € / 4 os.

(zľavnené vstupenky je možné zakúpiť iba v predpredaji, na mieste sa vstupenky predávajú za plnú sumu)

Dan Bárta je spevák a autor, ktorého originálna tvorba je rešpektovaná publikom, hudobníkmi aj kritikou. S rôznymi zoskupeniami vydal viac než dve desiatky autorských albumov, úspešne koncertuje v Čechách, na Slovensku i v zahraničí. Je držiteľom mnohých výročných ocenení Czech Music Awards a získal aj špeciálnu cenu Czech Music Awards ako spevák štvrťstoročia.

Zostavu Robert Balzar Trio tvorí kontrabasista Robert Balzar, pianista Jiří Levíček a hráč na bicie nástroje Kamil Slezák.

Robert Balzar je kontrabasista európskeho formátu, skladateľ, aranžér, vyhľadávaný štúdiový i koncertný hráč, pričom mnohokrát reprezentoval Česko na európskych aj svetových pódiách v rámci rôznych medzinárodných hudobných projektov. Klavirista, skladateľ a aranžér Jiří Levíček hral v známom One O´Clock Big Bandu, ktorého nahrávky boli niekoľkokrát nominované na cenu Grammy. S týmto orchestrom absolvoval mnoho významných festivalov v USA a v Európe. Trojicu talentovaných umelcov uzatvára Kamil Slezák, ktorý absolvoval okrem iného aj päťročné štúdium odboru „Jazz a Pop“ na Universität für Musik und Darstellende Kunst vo Viedni. Stal sa členom Gustav Brom Big Band a jeho hráčske aktivity sa postupne rozšírili na pôsobenie v mnohých ďalších hudobných telesách.

Lístky si môžete zakúpiť online cez Ticketportal a tiež v infocentre KH PAX Kultúrno-informačnom centre mesta Trenčín

bottom of page