top of page
Untitled design.jpg

Dátum: 18. 7. 2024

Čas: 18:00

Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstup voľné sedenie:  25€

ZŤP: 23€

VIP A BOX  s miestenkou  29€ / os.

VIP B BOX s miestenkou: 116€ / 4 os.

(zľavnené vstupenky je možné zakúpiť iba v predpredaji, na mieste sa vstupenky predávajú za plnú sumu)

The Gospel Family vyniká svojim pestrým hudobným zameraním s výrazným akcentom na kresťanskú interpretačnú a hudobnú tvorbu. Zbor vznikol v roku 2007

a jeho repertoár tvoria prevažne tradičné gospelové "evergreeny", ale aj klasika, pop, slovenské chrámové skladby, ako aj zborové chorály či iné rôzne štýly piesní. Umeleckým vedúcim je Juraj Hort, s ktorým majú za sebou množstvo koncertov.

Ich hostia sú talentoví umelci Sima Magušinová a Daniel Špiner. Sima Magušinová je známa slovenská pesničkárka a začiatok jej hudobnej kariéry je previazaný  práve s gospelom. Sima sa v roku 2009 stala víťazkou hudobnej súťaže Gospel talent s piesňou Nádherný svätý a po výhre začala s hudobnou produkciou. Na svojom konte má  množstvo ocenení, niekoľko úspešných turné a vydaných albumov. Spievanie nie je pre ňu len záľuba, ale aj poslanie a dar od Boha. Daniel Špiner patrí k vyhľadávaným slovenským skladateľom a inštrumentalistom a medzi najtalentovanejších klaviristov mladej generácie.

HL.jpg

Lístky si môžete zakúpiť online cez Ticketportal, v Turisticko-informačnej kancelárií hotela Slovakia v Trenčianskych Tepliciach alebo v deň predstavenia priamo v Kursalone.

bottom of page