top of page
Dizajn bez názvu (69).png

THE LADIES ENSEMBLE

Najslávnejšie klasické melódie velikánov  

Klasická hudba nie je ani náhodou nudná. O tom vás presvedčia The Ladies Ensemble. Spojenie mladých, profesionálnych hudobníčok, ktoré spolu tvoria slovenský dámsky komorný orchester, ktorý vznikol v roku 2014. V ich podaní je klasická hudba plná života, radosti, emócií a získava nový originálny rozmer a príťažlivosť.

27.6.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
33_kimlicka_jpg.jpg

ZUZANA SMATANOVÁ

20 rokov na scéne

Čo má prísť, príde, Pár dní, Tam kde sa neumiera, V dobrom aj v zlom či Miesta.  Aj tieto obľúbené piesne patria do  repertoáru známej speváčky Zuzany Smatanovej. Držiteľka niekoľkých zlatých slávikov  je na scéne už  20 rokov a jej koncert v Kursalone by ste si nemali nechať ujsť.

28.7.2024 / 19:00
Viac info a vstupeky už čoskoro
Dizajn bez názvu (68).png

UŽ TI NIKDY NENALETÍM

Divadelná komédia

Keď sa objaví váš manžel, ktorého ste nevideli vyše 10 rokov, pri dverách vášho bytu, nečakajte žiadnu nudu. Najmä ak ste si už na neprítomnosť večného seladóna zvykli a vo Vašom byte má už svoje papučky a župan nový muž. Uhladený, suchopárny politik Viktor.

22.8.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
CYSO 2.jpg

CASCADE YOUTH SYMPHONY ORCHESTRA

Klasická hudba v podaní amerického mládežníckeho orchestra

Hudobníci z Cascade Youth Symphony Orchestras, ktorí k nám do Kursalonu prichádzajú až z Ameriky, vás presvedčia, že na veku v hudbe nezáleží. Ich vystúpením si ukradnú srdce nejedného fanúšika klasickej hudby.CYSO bolo založené v roku 1976 a dáva príležitosť nadaným mladým milovníkom hudby.
 

6.7.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
GatsbySoundsOrchestra.jpg

GATSBY SOUND

Zlatá éra swingu v Kursalone

Zaspomínajte si na éru 20. rokov, zlatých časov Veľkého Gatsbyho, swing štýlu a elegancie. Do Kursalonu prichádza Gatsby sound a ich podanie svetových a slovenských hitov v štýle 20.rokov. Kapela sa skladá z profesionálnych hudobníkov, ktorí nám predstavia moderné piesne v postmodernom swingu.

1.8.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
DSC09012.JPG

FRAGILE

Najväčšie hity skupiny Queen s rockovou kapelou

V kursalone privítame známu slovenskú vokálnu skupinu Fragile zloženú zo známych osobností, ktoré môžeme poznať z televíznych seriálov, divadelných či muzikálových produkcií. V netradičných aranžmánoch predstaví Fragile nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen.

5.9.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
_MG_9223.jpg

ČAROVNÉ OSTROHY S KAPELOU

Folklórna show v modernom šate

Spojenie tradičného slovenského folklóru a moderného umenia. To sú Čarovné ostrohy. Ich energické vystúpenie vás nadchne a postaví zo stoličky. Špičkový tanečníci spolu s kapelou predvedú folklór v modernom, rockovom podaní. Tanečná umelecká skupina má 20 tanečníkov a 8 muzikantov, ktorí majú za sebou cez 800 vystúpení v 16 krajinách.

14.7.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
ciganskidiabli_pre_web.png

CIGÁNSKI DIABLI

Symfónia vášne a temperamentu

Veľký prílev temperamentu, vášne a energie ponúknu v Kursalone všetkým dobre známi Cigánski diabli. Klasickú hudbu obohacujú o prvky ako je jazz, folklór a ďalšie. Ich hudba reprezentuje Slovensko od roku 2007, hrali na všetkých piatich kontinentoch a v 35 krajinách.

11.8.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
9_edited.jpg

THE GOSPEL FAMILY A HOSTIA 

Sima Magušinová a Daniel Špiner

43 ľudí, ktorí tvoria The Gospel Family nás poctia návštevou a predstavia nám ich gospelový súbor, ktorý svojim hlasom rozozvučí priestory Kursalonu a srdcia každého z nás. Na pódiu spolu s nimi privítame aj dvoch výnimočných hostí, Simu Magušinovú a Daniela Špinera.
 

18.7.2024 / 18:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
_32A0152.JPG

ŠANSÓNOVÝ VEČER EVY PAVLÍKOVEJ

Pocta Jozefovi Bednárikovi

Známa slovenská herečka a speváčka Eva Pavlíková Vám predstaví krásu šansónových koncertov za sprievodu svojej kapely. Na koncerte zaznejú známe šansóny od domácich a svetových autorov, ale aj muzikálové melódie.

15.8.2024 / 19:00
Viac info a vstupenky už čoskoro
bottom of page